Gminny Dzień Kobiet w Jaroszewicach Grodzieckich


W dniu 8 marca br. w sali OSP w Jaroszewicach Grodzieckich odbył się Gminny Dzień Kobiet. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Rybiński oraz grupa teatralna z Kuchar Kościelnych. W obchodach dnia kobiet wzięło udział ponad 300 pań, impreza ta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
Dzień Kobiet to dla większości kobiet i mężczyzn ważna okazja do świętowania. Gminne obchody dnia kobiet tradycyjnie jak co roku rozpoczęły się życzeniami. Burmistrz Rychwała Pan Stefan Dziamara przekazał życzenia dla wszystkich Pań, życzenia złożyła również pani Ewa Jędrzejczak zastępca Burmistrza Rychwała, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rychwale Pan Roman Drewniacki oraz Pan Tomasz Bąk Prezes OSP w Jaroszewicach Grodzieckich.
Podczas imprezy na scenie wystąpiła grupa teatralna z Kuchar Kościelnych, z przedstawieniem pt „Rzepka” . Na uczestniczki imprezy czekały także konkursy z nagrodami w których do wygrania były m.in. zestawy kosmetyków Avon, talony na zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne oraz karnety na kręgielnię. Na koniec wieczoru zaśpiewał Andrzej Rybiński w towarzystwie swojego syna Kacpra Rybińskiego.
W "Rychwalski Dzień Kobiet" nie mogło zabraknąć przepysznych ciast, które przygotowały mieszkanki Jaroszewic Grodzieckich , Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Gminnego Święta Kobiet.

8 marca 2017_1