W sobotę 11 sierpnia odbędzie się kolejna edycja wakacyjnego wydarzenia organizowanego przez Centrum handlowe Ferio i PTTK Oddział Konin – „Rajd Rowerowy w Eterze i na Rowerze”. Po raz kolejny zapraszamy setki rowerzystów – dorosłych i dzieci, zaprawionych cyklistów i amatorów do wspólnej zabawy! A wszystko po to, by rodzinnie i aktywnie spędzić czas, ale przede wszystkim by wesprzeć podopieczną Fundacji Nowa Nadzieja, malutką mieszkankę naszej gminy - Lenkę Orczykowską.

Wzorem ubiegłorocznej edycji wpisowe zebrane od uczestników zostanie w całości przekazane dla dziecka potrzebującego wsparcia w zakresie finansowania rehabilitacji i podratowania zdrowia. Celem tegorocznego wydarzenia jest pomoc dla Lenki, dwulatki cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni – SMA.

Zbiórka uczestników i wydawanie pakietów startowych odbędzie się w sobotę, 11 sierpnia od godz. 09.00 – na terenie parkingu Centrum handlowego Ferio. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Wpisowe w wysokości 10 zł uprawnia uczestnika rajdu do otrzymania pakietu startowego, a w ramach tego każdy otrzyma - koszulkę rajdową, wodę mineralną, poczęstunek na postoju i mecie rajdu oraz udział w konkursach z cennymi nagrodami! Organizatorzy przewidują limit miejsc do 300 uczestników.

Trasa wiedzie przez malownicze ścieżki sąsiadujących gmin. Punkt docelowy mieści się w Parku Miejskim w Rychwale, a długość trasy wynosi ok 28 km.

Na mecie na rajdowców czekać będzie ciepły posiłek, konkursy z nagrodami, a także część artystyczna zapewniona przez gospodarzy tegorocznego rajdu – Gminę Rychwał.

Zapisy odbywają się poprzez formularz dostępny tutaj: https://foxter-sport.pl/login

FORMULARZ ZAPISÓW

Zgłoszenia udziału przyjmowane są najpóźniej do dnia 5 sierpnia 2018r. lub do momentu wcześniejszego wyczerpania miejsc. Każdy uczestnik deklarując udział w wydarzeniu akceptuje REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO.

Powrót Uczestników Rajdu do miejsca zamieszkania po zakończeniu Rajdu Rowerowego odbywa się we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność.

rajd dla Lenki_1