Uncategorised

stypendia szkolne_1

Psy do adopcji!!!

Porzucone bezdomne pieski z terenu naszej gminy są tymczasowo umieszczane w konińskim schronisku dla zwierząt. Tam czekają na kogoś kto je przygarnie, zapewni im opiekę i nowy dom.

Zachęcamy Państwa do zaopiekowania się "naszymi" bezdomnymi psami.

Tymek

urodzony około 05.05.2012 roku - trafił do schroniska 11.05.2015 roku z miejscowości Zosinki, gmina Rychwał. Biegał po wsi od roku, od miesiąca zaczął atakować ludzi. Nieufny, potrzebuje sporo czasu by zaufać. Do mieszkańców posesji, którzy go dokarmiali podchodził bez problemu.

Pies do adopcji_1: Zdjęcie przedstawia psa o jasnej sierści leżacego na ziemi.

Kuchar

urodzony 06.062009 roku - trafił do schroniska 23.06.2015 roku z Rychwała, z okolic kościoła. Samiec ma długą czarną podpalaną sierść.

Pies do adopcji_2: Zdjęcie przedstawia psa o ciemnej sierści na tle zielonych krzewów.

Dżoker

urodzony około 09.09.2012 roku - trafił do schroniska z Rychwała, miał prowizoryczny opatrunek i ranę z boku - pozostawioną samą sobie do zagojenia... Psiak ma złamaną przednią kończynę. Energiczny, towarzyski.

Pies do adopcji_3: Zdjęcie przedstawia psa stojącego przy nogach człowieka.

Milosz

Milosz do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie trafił 1 marca 2012 roku z m. Kuchary Borowe. Energiczny, radosny psiak. Jest bardzo łagodny i towarzyski. Uwielbia spacery, na smyczy chodzi całkiem dobrze. Milosz to dość duży psiak, ma 55 cm w kłębie. Żyje w zgodzie z suczkami. Urodził się na początku 2007roku.

Pies do adopcji4: Zdjęcia przedstawia psa o mieszanej maści i dwie ludzkie nogi.

Kesz

Kesz trafił do schroniska 21.07.2014 roku z Rychwała, starszy, spokojny i przyjazny pies. Toleruje inne psiaki. Urodzony ok. 07.07.2007 roku. Potrafi chodzić na smyczy. Przeszedł zabieg kastracji.

Pies do adopcji5: Zdjęcie przedstawia psa na smyczy o ciemenj maści

Urząd Gminy i Miasta Rychwał

Plac Wolności 16
62-570 Rychwał
Województwo: wielkopolska

+48 63 248 10 01 5

Godziny otwarcia: od 07:30 do 15:30

ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) to ogólnopolska platforma teleinformatyczna służąca do komunikacji obywateli z jednostkami administracji publicznej w ujednolicony, standardowy sposób. Zbudowana w ramach projektu ePUAP-WKP (Plan Informatyzacji Państwa). Usługodawcami są jednostki administracji publicznej oraz instytucje publiczne (zwłaszcza podmioty wykonujące zadania zlecone przez państwo).

Dane statystyczne:

Powierzchnia gminy: 11 782 ha

Powierzchnia miasta: 970 ha

Powierzchnia gminy bez miasta: 10 812 ha

Powierzchnia gruntów rolnych: 9 355 ha (79,4%)

Powierzchnia gruntów leśnych: 1 732 ha (14,7%)

Pozostałe grunty: 695 ha (5,9 %)