Uncategorised

stypendia szkolne_1

Zaopiekuj się mną, bo czekam właśnie na Ciebie……

Szanowni Państwo są wśród nas ludzie, którzy bardzo kochają zwierzęta a także tacy, którzy potrzebują oddanego przyjaciela. W związku z tym, zapraszamy wszystkich chętnych do adopcji bezdomnych psiaków, które znalezione zostały na terenie gminy Rychwał. Zwierzęta są bardzo ruchliwe, uwielbiają spacery i towarzystwo ludzi, żyją w zgodzie z innymi psami. Potrzebują domu, w którym znów poczują się kochanymi i akceptowanymi członkami rodziny. Wierzymy, że są wśród nas osoby, które są w stanie zapewnić właściwe schronienie i otoczyć wielką miłością.

Pamiętajmy, że decyzja o przyjęciu psa do rodziny musi być dobrze przemyślana i zaakceptowana przez każdego jej członka. Jeżeli już zdecydujemy się przyjąć pod swój dach czworonoga, to niekoniecznie musi to być niesforny szczeniak. Schroniska i domy tymczasowe wręcz ”pękają w szwach” od mądrych, ułożonych, dorosłych psiaków, które z nadzieją wypatrują swoich opiekunów. Dlaczego warto adoptować dorosłego, a może nawet starszego psiaka? Odpowiedź jest prosta: w zamian za podarowanie nowego życia otrzymujemy niezwykle szczerego, mądrego i co bardzo ważne doświadczonego czworonożnego przyjaciela.

Oto lista oczekujących zwierząt na adopcję:

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Koninie

ul. Gajowa 7a, 62-510 Konin

Kuchar

kuchar

Ośrodek Szkolenia Psów „Szary Wilk”

Tomasz Opszalski

Województwo: wielkopolska

+48 63 248 10 01 5

Godziny otwarcia: od 07:30 do 15:30

ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) to ogólnopolska platforma teleinformatyczna służąca do komunikacji obywateli z jednostkami administracji publicznej w ujednolicony, standardowy sposób. Zbudowana w ramach projektu ePUAP-WKP (Plan Informatyzacji Państwa). Usługodawcami są jednostki administracji publicznej oraz instytucje publiczne (zwłaszcza podmioty wykonujące zadania zlecone przez państwo).

Dane statystyczne:

Powierzchnia gminy: 11 782 ha

Powierzchnia miasta: 970 ha

Powierzchnia gminy bez miasta: 10 812 ha

Powierzchnia gruntów rolnych: 9 355 ha (79,4%)

Powierzchnia gruntów leśnych: 1 732 ha (14,7%)

Pozostałe grunty: 695 ha (5,9 %)