Co zrobić, żeby być konkurencyjnym i innowacyjnym na rynku, jak przyciągnąć do siebie nowych i nie stracić starych klientów – takie pytania musi zadawać sobie każdy przedsiębiorca.

Odpowie na nie dr Magdalena Bartczak z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie.

Wykład dr Magdaleny Bartczak, nie tylko wykładowczyni, ale też menedżerki, która z sukcesami od ponad 20 lat zarządza dużymi markami, takimi jak Morliny, Vitax, Massive, Grześki i Goplana, nosi tytuł „Nowoczesna metoda projektowania w biznesie na przykładzie usługi warsztatów czekoladowych". Autorka przedstawi istotę kreatywnego podejścia do projektowania rozwiązań biznesowych i przybliży nową metodę pracy nad projektami – Design Thinking. Omówi założenia i etapy oraz wskaże źródła kreatywności przy projektowaniu własnego biznesu. Podzieli się również potwierdzonymi danymi na temat tego, jak innowacyjne podejście przekłada się na wymierne efekty.

Na wykład online w aplikacji MS Teams zapraszamy 2 grudnia 2021 r., o godz. 18.00, w ramach cyklu „Czwartkowe spotkania z Uczelnią". Link do wykładu http://bityl.pl/gsHvC

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

 

pwsz czwartek