W minioną niedzielę (10 lipca) odbył się kolejny rodzinny rajd rowerowy, w którym wzięło udział około 40 miłośników dwóch kółek. Uczestnicy rowerowej wyprawy wyruszyli z Rychwała w południową cześć gminy, by poznać nowe, nieco trudniejsze rowerowe ścieżki. Na zakończenie wspólne pieczenie kiełbasek i wyczekiwana niespodzianka. Niespodzianką tą okazał się rower, który został ufundowany przez burmistrza Stefana Dziamarę, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego Wiesława Bednarka oraz państwa Alinę i Dariusza Sztejkowskich rychwalskich przedsiębiorców, prowadzących działalność w branży gastronomicznej i budowlanej. Szczęśliwym posiadaczem pięknego roweru została pani Jadwiga Walczak.
„Gdy wylosowano nr 20, nie mogłam uwierzyć, że to ja jestem wpisana pod tym numerem na listę obecności uczestników rajdu. Co za szczęście, bardzo dziękuje sponsorom za wspaniały prezent” – mówiła pani Jadwiga.
Jak się okazuje, warto brać udział w rychwalskich rajdach rowerowych, gdyż nie tylko relaks i wypoczynek, ale i również wartościowy upominek.

lipiec rajd_2