Telefon (63) 2481001 + nr wewnętrzny

Referat Zarządzania

  1. Stefan Dziamara - Burmistrz Rychwała
  2. Ewa Jędrzejczak - Zastępca Burmistrza/Sekretarz Gminy - wew. 13
  3. Aleksandra Konieczka - stanowisko ds. sekretariatu - wew. 10
  4. Emilia Jakubowicz - stanowisko ds. obsługi Biura Interesanta - wew. 36
  5. Elżbieta Urbaniak - stanowisko ds. kadr - wew. 15
  6. Agnieszka Olejniczak - stanowisko ds. obsługi organów gminy - wew. 37
  7. Michał Drewniacki - stanowisko ds. wojskowości, obrony cywilnej i przeciwpożarowej oraz zarządzania kryzysowego - wew. 26
  8. Jarosław Ratajczyk - archiwista - wew.28
  9. Katarzyna Juszczak - sprzątaczka
  10. Teresa Jagodzińska - sprzątaczka

 

Referat Finansów

  1. Katarzyna Kwiecińska - Skarbnik Gminy - wew. 18
  2. Krystyna Rymarska - Zastępca Skarbnika - wew. 41
  3. Monika Paulińska - stanowisko ds. księgowości budżetowej - wew.41
  4. Paulina Larek - stanowisko ds. płac i ubezpieczeń społecznych - wew. 41
  5. Sylwia Kościelak - stanowisko ds. księgowości budżetowej i rozliczeń - wew. 41
  6. Bożena Kwiatkowska - stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat - wew. 23
  7. Elżbieta Rutkiewicz - stanowisko ds. księgowości podatkowej - wew. 23
  8. Magdalena Michalak - stanowisko ds. podatków i egzekucji - wew. 23
  9. Anna Andrzejewska - stanowisko ds.  księgowania i windykacji opłaty śmieciowej - wew. 27

 

Referat Oświaty, Promocji, Kultury i Sportu

  1. Marzena Grubska - Kierownik Referatu - wew.42
  2. Anna Osiewacz - stanowisko ds. płac i ubezpieczeń społecznych - wew. 21
  3. Anna Rutkiewicz - stanowisko ds. organizacyjnych - wew. 31
  4. Monika Skora - stanowisko ds. księgowości oświatowej - wew. 21
  5. Krystyna Balcerzak - stanowisko ds. księgowości oświatowej - wew. 21
  6. Maria Zimna - stanowisko ds. księgowości oświatowej - wew. 21
  7. Marta Borowska - stanowisko ds. księgowości oświatowej - wew. 21
  8. Joanna Michalak - stanowisko ds. promocji, kultury i sportu - wew. 19
  9. Magdalena Głąb - stanowisko ds. promocji, kultury i sportu - wew. 19
  10. Marcin Grund - informatyk - wew. 45
  11. Krzysztof Pietruszak - kierowca autobusu - wew. 26
  12. Jan Laskowski - kierowca autobusu i busa - wew. 26

 

Referat Gospodarki

    1. Karolina Małolepsza - Kierownik Referatu - wew. 14
    2. Piotr Kwieciński - stanowisko ds. gospodarki przestrzennej, numeracji nieruchomości i oświetlenia - wew. 20
    3. Marek Grabiński - stnowisko ds. gospodarki gruntami - wew. 20
    4. Przemysław Piaseczny - stanowisko ds. drogownictwa i działalności gospodarczej- wew. 26
    5. Agnieszka Lewandowska - stanowisko ds. gospodarowania odpadami komunalnymi - wew. 40
    6. Iwona Popieluch - stanowisko ds. zamówień publicznych, inwestycji i funduszy unijnych - wew. 22
    7. Aleksandra Wojciechowska - stanowisko ds. ochrony środowiska i rolnictwa - wew. 22

 

Urząd Stanu Cywilnego

  1. Beata Lewandowska - Kierownik USC - wew. 38

 

Radca Prawny

  1. Rita Miling - Adwokat - wew. 43