ROK 2017

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na zadanie pn. „Utworzenie zielonej klasy w Szkole Podstawowej w Dąbroszynie oraz kształtowanie świadomości i zachowań ekologicznych dzieci i młodzieży w gminie Rychwał poprzez konkursy o tematyce przyrodniczej”

ROK 2016

Projekt „Malarskie lato” zrealizowany z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich
"Malarskie lato" - informacja w pliku pdf

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu dla przedsięwzięcia pn: "Edukacja ekologiczna społeczeństwa gminy Rychwał pod hasłem - Rychwalskie potyczki z niską emisją".

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na przedsięwzięcie pn. „Kształtowanie świadomości i zachowań ekologicznych dzieci i młodzieży w Gminie Rychwał – projekt BLISKO NATURY kontynuacja”

ROK 2015

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na przedsięwzięcie pn. „Kształtowanie świadomości i zachowań ekologicznych dzieci i młodzieży w Gminie Rychwał – projekt BLISKO NATURY”

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na przedsięwzięcie p.n. „Edukacja ekologiczna społeczeństwa Gminy Rychwał pod hasłem: Nie śmiecimy, nie trujemy – wszystko pięknie segregujemy!”