Gmina i Miasto Rychwał
Pierwszy rocznik Seniorów rozpoczął naukę na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Rychwale
Pierwsza Inauguracja Roku Akademickiego 2014/15 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rychwale odbyła się 24 października br.
Dzięki uprzejmości Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rychwale pani Renaty Szczepaniak uroczystość została zorganizowana w budynku Ośrodka.

Więcej...
INFORMACJA

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Koninie przypomina rolnikom o obowiązku zgłaszania poronień u bydła. Za nieprzestrzeganie tego obowiązku grozi kara.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koninie


Zapraszamy na spotkanie edukacyjne

Więcej...
Święto Niepodległości w Gminie Rychwał

Więcej...
Ruszył projekt "Moje miejsce"

W listopadzie na terenie województwa wielkopolskiego ruszył kolejny projekt, tym razem przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych. Projekt pn. „Moje miejsce” jest realizowany dzięki dotacji przyznanej w ramach programu Obywatele dla Demokracji, prowadzonego przez Fundację im. Stefana Batorego we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG). Do projektu, który będzie trwał ponad rok przystąpiło także 13 gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Rychwale.

Więcej...
Aglomeracja Konińska strategia rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej

Strategia rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej i Studium rozwoju gospodarczego OFAK wraz z programem promocji terenów inwestycyjnych to dwa dokumenty strategiczne przyjęte w czwartek (30 października) na sesji Rady Powiatu Konińskiego.

Więcej...
Konsultacje w sprawie programu współpracy

Zakończono konsultacje dotyczące Rocznego Programu współpracy Gminy Rychwał z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. u. z 2014, poz. 1118 z późń. zm.) w roku 2015 oraz w sprawie Wieloletniego Programu współpracy Gminy Rychwał z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. u. z 2014, poz. 1118 z późń. zm.) na lata 2015-2018.

Więcej...
Otwarcie hali widowiskowo-sportowej w RychwaleMarzenie o hali widowiskowo - sportowej w Rychwale się spełniło. W środę 29 października br. odbyło się uroczyste otwarcie budowanej od 1lipca 2013 r. na Stadionie Miejskim, hali. Na oficjalne otwarcie obiektu licznie przybyli zaproszeni goście, władze samorządowe oraz mieszkańcy Gminy i Miasta Rychwał.


Relacja TV Wielkopolska
Relacja Wirtualny Konin

Więcej...
Sesja Rady Miejskiej w Rychwale

W dniu 5 listopada 2014 r./sroda/ o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale, Plac Wolności 21 odbędzie się LIV Sesja Rady Miejskiej w Rychwale.

Zawiadomienie

 


INFORMACJA

Informujemy, że w dniu 31 października (piątek) Urząd Gminy i Miasta w Rychwale będzie nieczynny.


INFORMACJA


Zapraszamy!!!


Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 UTW w Rychwale


PYRCZOK


«StartWstecz12345678910DalejWstecz»

Page 3 of 52