Gmina i Miasto Rychwał
ZAPRASZAMY!!!


Kolonie dla dzieci z rodzin rolniczych

Zarząd Stowarzyszenia Rodzina, Kultura, Edukacja, Rozwój Wsi Centrum w Grodźcu informuję że organizuje kolonie dla dzieci z rodzin rolniczych w wieku od 9 do 16 lat w miejscowości Dźwirzyno, ośrodek "Geo-Sea", koszt wyjazdu 350 zł. Wyjazd w dniu 24.07.2015.

Ogłoszenie

Program kolonii


PIKNIK RODZINNY "WSPÓNIE PO ZDROWIE"Piąty „Piknik Rodzinny” w Grabowej za nami. Tym razem wydarzenie zostało zorganizowane pod hasłem „Wspólnie po zdrowie” i zostało dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie. Organizatorami rodzinnego spotkania byli: Burmistrz Rychwała, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział Gminny w Rychwale, Sołectwo Grabowa, Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" oraz Spółdzielnia Socjalna „PORYW” w Rychwale. Na uczestników pikniku tych najmłodszych oraz starszych czekało mnóstwo atrakcji.
Więcej...
"Dzień Rodziny" w Szkole Filialnej w Siąszycach

29 maja br. w Szkole Filialnej w Siąszycach odbył się „Dzień Rodziny”, podczas którego dzieci przygotowały występy artystyczne dla swoich rodzin. Był to czas, w którym najmłodsi mogli pochwalić się rodzicom swoimi osiągnięciami artystycznymi i edukacyjnymi.

Więcej...
Absolutorium dla Burmistrza

28 maja br. w sali Narad Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale odbyła się VII Sesja Rady Miejskiej, poświęcona wykonaniu budżetu za rok 2014 i udzieleniu absolutorium Burmistrzowi Rychwała.
Po przedstawieniu sprawozdań i wysłuchaniu opinii Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej, wszyscy Rychwalscy Rajcy jednogłośnie opowiedzieli się za udzieleniem absolutorium Burmistrzowi Rychwała panu Stefanowi Dziamarze.

Relacja Wirtualny Konin

Relacja TV Konin

Więcej...
Bibiloteka w Rychwale zaprasza na Noc Bibliotek


PIKNIK RODZINNY

Więcej...
WYBORY DO RAD POWIATOWYCH WIELKOPOLSKIEJ IZBY ROLNICZEJ


Nabór zgłoszeń do konkursu: Wielkopolski Rolnik Roku 2015

Uprzejmie informuję o rozpoczęciu naboru zgłoszeń do piętnastej edycji konkursu: Wielkopolski Rolnik Roku 2015, którego celem jest upowszechnienie nowych rozwiązań technologicznych, technicznych i organizacyjnych w gospodarstwach rolnych województwa wielkopolskiego. Wszyscy rolnicy zainteresowani udziałem w konkursie powinni zgłaszać się do swoich Sołtysów do dnia 8 czerwca 2015 r. celem zgłoszenia do udziału w konkursie. Wytypowani rolnicy muszą wypełnić ankietę i deklarację uczestnictwa  w konkursie. Formularze są dostępne u Sołtysów lub w pok. nr 1 Urzędu Gminy i Miasta Rychwał oraz na stronie internetowej:

www.umww.pl/Urząd/Departamety/Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi/Dokumenty do pobrania


ZAGŁOSUJ na Przedszkole "Plastuś"!!!

Przedszkole Samorządowe „Plastuś w Rychwale” przystąpiło do projektu "To dla mnie ważne" pod hasłem "Tworzymy multimedialny świat Plastusia". Udział w projekcie to szansa na pozyskanie środków finansowych, za które zostaną zakupione komputery, sprzęt multimedialny i tablica interaktywna.
Przedszkole przeszło już I etap konkursu, inicjatywa jest już widoczna na stronie internetowej www.todlamniewazne.pl. Bardzo prosimy o oddawanie głosów na Przedszkole Samorządowe „Plastuś” w Rychwale wchodząc na powyższą stronę, klikając "Głosuj". Aby głos był ważny trzeba kliknąć w link potwierdzający, który przyjdzie na Państwa e-maila.
WAŻNE!!! Z jednego e-maila można oddać jeden głos. Każdy głos się liczy!!! Serdecznie dziękujemy!!!


XVII Święto Ziemi Rychwalskiej - Rychwalia 2015


VII Sesja Rady Miejskiej w Rychwale

W dniu 28 maja 2015 r./czwartek/ o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale, Plac Wolności 21 odbędzie się VII Sesja Rady Miejskiej w Rychwale.

Zawiadomienie i porządek obrad


WAŻNA INFORMACJA!!!

W związku z rozpowszechnianiem przez jedną z firm, nieprawdziwej informacji o rzekomo prowadzonej przez Gminę Rychwał zbiórce funduszy na organizację Dnia Dziecka, informujemy, że Gmina Rychwał nigdy nie prowadziła i nie prowadzi zbiórki pieniędzy na organizację tego wydarzenia. Bardzo prosimy o informowanie Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale o każdej takiej sytuacji pod nr tel. 63 248 10 01.


Rajd Rowerowy "Solidarni w Partnerstwie"

Regulamin Rajdu

Oświadczenie

Trasa Rajdu z Rychwała


«StartWstecz12345678910DalejWstecz»

Page 3 of 61