W naszej społeczności jest bardzo wiele osób, które krocząc przez życie kierują się maksymą: "Istnieją ludzie, którzy dają z radością w sercu. Właśnie ta radość jest dla nich nagrodą."
To dzięki takim osobom możliwe jest wspieranie najbardziej potrzebujących. Przez ostatnie 10 lat organizacji bali charytatywnych w Rychwale, pozyskano kwotę ponad 219600,00 zł, została ona przekazana jako wsparcie dla dzieci i osób zmagających się z różnymi przeciwnościami losu.
Jak podkreśla burmistrz Stefan Dziamara - każde, nawet niewielkie działanie dla potrzebujących jest ważne, bowiem dzięki tym środkom, możemy pomóc osobom, które na co dzień walczą z trudnościami życia, ze swoją chorobą, chorobą swoich najbliższych.
Do chwili obecnej pomoc przekazano 143 osobom. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną zdecydowano, że nie będzie organizowany coroczny wyjazd na turnus rehabilitacyjno - wypoczynkowy, a pomoc zostanie udzielona w innej formie.
20 maja br. przekazano kolejne środki dla dziesięciu rodzin. Mamy nadzieję, że ten drobny gest będzie choć w małym stopniu pomocą.

Bony - Bal_3
Bony - Bal_2