HARMONOGRAMY
Trasa 1 – RYCHWAŁ (wszystkie ulice oprócz ul. Konińska nr 13 i 46B), GRABOWA (pdf)
Trasa 2 – BIAŁA PANIEŃSKA, GLINY, LUBINY, SIĄSZYCE, ZOSINKI (pdf)
Trasa 3 – CZYŻEW, DĄBROSZYN, FRANKI, KUCHARY KOŚCIELNE, ROZALIN, ŚWIĘCIA
Trasa 5 – GROCHOWY, RYBIE, SIĄSZYCE TRZECIE, WOLA RYCHWALSKA, ZŁOTKOWY (pdf)